preloader
blog-image

Sirds Evolūcija

  •  1283    
  •  1    
  •  14    
  • Published :

Laiku pa laikam šajā laikā Tu modīsies un laiku pa laikam Tu atkal dosies snaudā.
Šajā laikā Tev būs iespēja savienoties ar Avotu kā nekad. Tomēr ceļos un laikā, iespējās un rīkos Tu maldīsies.
Aizejot no cita un citiem domājot, ka esi atradis, Tu atkal kritīsi un redzēsi, ka atrodamais ir tālu no Tevis. Tava satikšanās nevar būt nejaušība, tā būs apziņa, kas Tevi sauks, lai atpazīsti savus indikatorus un impulsus, kuri sauks Tevi no iekšpuses, tie būs svarīgāki,kā tas ko citi teiks par Tevi, tas būs svarīgāk par to, ko teiksi vai domāsi pats..
Nebūs nozīmes ko Tu domāsi par viņiem... tas dzisīs kā kantaina perspektīve Tavā realitāte, Tavu acu priekšā kā lūzusi puzle...
Tevi sauks kā veidotāju, kā jaunas puzles licēju...Tu celsi jaunas vērtības no iekšpuses, Tu celsies par to, kas esi atnācis, kā tas, kas vienmēr ir bijis iekš Tevis. Tu nespēsi atpazīt to, kas Tevi sauc līdz neliksi malā to, ka esi augstāks, esi gudrāks, esi citādāks, esi svētīgāks un izredzētāks... Tas sauks Tevi no iekšpuses, lai pildītu Tevi tā, lai Tu nekad vairs neredzētu citu savādāku kā sevi..lai Tu nekad vairs neceltos augstākos krēslos par otru, lai Tu nekad nenodalītu augstākus un zemākus slāņus. Tikmēr kamēr Tu redzēsi sevi kā varoni, sevi kā cietēju, sevi kā augstāku, Tu būsi dziļi snaudā...un ik pa laikam Tevi atkal modinās, smeldze Tavās krūtīs liks krist dziļi zemē un saukt pēc mīlestības, ko Tu lūdz pats sev.
Mēs esam Tevi mīlējuši vienmēr,tomēr, Tu gulēsi domādams, ka esi modies. Tu nebūsi pamodies kamēr vīru driskātā mētelī, neglītu runu un puvušu smaku sauksi par citu, Tu nebūsi modies, ja slepkavu nīdīsi.

Tu esi brīnišķigā Avota gaismā šobrīd, Tu nevarēsi nejust, Tu jūti jau tagad. Lūdzies pēc sevis, ieraugi snaudu un ieraugi, kad mosties, jo drīz atkal tu dosies snaudā, domādams, ka nekad vairs neaizmigsi.
Pirms tiešām atradīsi, pirms tiešām celsies Tev nāksies vairākkārtīgi krist maldos par to, ka celties Tev palīdzēja kāds, ka celties Tev palīdzējis augstāks, ka celties Tev palīdzējusi bēgšana no otra. Celšanās notiks vietā un laikā, kam nebūs materialas vērtības, celšanās notiks Tavai iekšpusei veroties kā zelta mētelim ar sudraba pildījumu, tas atveroties apspīdēs visu, kas apkārt un nebūs neviena, kas nebūtu šīs gaismas cienīgs..
Tu esi mūsu evolūcija un mēs Tavējā. Lai rodas, lai top no jauna.
Dziļi sirdī.. Linda❤️


  I like it

Add your comment: